Ką reikia žinoti norint prašyti greitosios paskolos? Bazinė informacija.

Greitoji paskola yra daugelio gelbėjimosi ratas ištikus nelaimei. Ir nereikia būti nepasiturinčiam, kad prireiktų tokios paslaugos, kadangi ištikus netikėtai nelaimei ar susirgus artimam žmogui gali staiga prireikti nemažos pinigų sumos. Dažniausiai paskolos imamos ekspromtų, tad greitai jos prireikus reikia vienoje vietoj gauti visą reikalingą informaciją. Greitoji paskola pagaunama, tačiau kaip iki jos priartėti?

 • Priklausomai nuo norinčio paskolą gauti asmens amžiaus, socialinės padėties skirtingos kredito įmonės siūlo skirtingus pasirinkimus. Dažnai atsižvelgiama į kitus finansinius įsipareigojimus ir mėnesines pajamas. Visų kredito įmonių pasirinkimus galite rasti mūsų puslapyje.
 • Paprastai kredito įmonės nereikalauja nei užstato, nei laiduotojo. Tačiau yra išimčių. Bedarbiams siūloma kaip užstatą palikti savo transporto priemonę.
 • Paskolos grąžinimo laikotarpio galutinę dieną galima prasitęsti, tačiau tai papildomai kainuoja. Jei manote, kad paskolos grąžinti nepavyks, geriau kreipkitės pirmiausia į vadybininkus iš kurios įmonės paskolą imėte. Jie pasiūlys geriausią variantą.
 • Greitoji paskola yra išties greita. Ją galima gauti vos per 15 minučių net neišėjus iš namų.
 • Paprastai dauguma įmonių siūlo pirmąjį kreditą nemokamai. Pasinaudokite siūloma galimybe. Tiesa, tada dažniausiai grąžinimo laikotarpis būna trumpesnis.
 • Jei prašymą paraiškai pildėtę naktį, tuomet paskola patenkinus prašymą jūsų sąskaitoje atsidurs tik darbo valandomis. Tad jei nusprendėte ne darbo valandomis, geriau ieškokite informacijos, kuri jums padėtų, o ne impulsyviai pasiimkite kreditą.
 • Yra įmonių, kurios greitąjį kreditą teikia ir savaitgaliais ar švenčių dienomis. Tačiau tikrai ne visos.
 • Beveik visose įmonėse norint gauti kreditą jūs turite turėti savo vardu atidarytą banko sąskaitą, aktyvų mobiliojo telefono numerį ir veikianti elektroninį paštą. Jei kurios nors neturite, kuo skubiau įsigykite.
 • Kreditas nebus suteiktas, jei turite netvarkingą mokėtojo istoriją. Ir viskas neapsiriboja vien kitų imtų kreditų praeitimi. Atkreipiamas dėmesys ir į telefoninių sąskaitų ignoravimą, mokesčių nesumokėjimą. Jei finansai pas jus niekada nebuvo stabilūs didelė galimybė, jog paskolos gauti nepavyks.
 • Nepilnamečiai neturi galimybės gauti greitąją paskolą. Kol kas nei viena lietuviška firmą nesuteikia jokių išlygų ar papildomų galimybių.
 • Greitoji paskola prieinama ir internetu, ir SMS žinute, ir galiausiai nuėjus į bet kurį spaudos kioską. Žinoma, prieš pasiimant paskolą turite nuspręsti, kuri firma siūlo jums geriausią variantą ir kuria teiktumėtės pasinaudoti.
 • Teikiamos paskolos dydis taip pat labai varijuoja. Vienos teikia nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių litų. Yra tokių, kurių minimali sumą yra daugiau nei 1000. Jei pasinaudosite paslauga, kuomet galima palikti užstatą – suma automatiškai didėja. Orientuokitės į tą įmonę, kuri dažniausiai teikia tokias sumas, kuri reikalinga jums.
 • Pasidomėkite teikiamomis palūkanomis. Jos taip pat varijuoja. Įvertinkite grąžinimo situaciją. Apskritai, geriau nuolat skolinkitės tik iš vienos firmos. Tapęs lojaliu klientu turėsite platesnį pasirinkimų spektrą.

Greitosios paskolos gavėjai dažnai nežino, jog jie turi prieiga prie savo kredito istorijos. Sukurta kredito įmonės sistema leis kiekvienam fiksuoti savo imamas paskolas, jų grąžinimo istorijas. Joje galima rasti fizinio asmens finansinių įsipareigojimų vykdymo istoriją. Šioje svetainėje kaupiami ne tik neigiami, bet ir teigiami apie asmens finansinius įsipareigojimus, jo gebėjimą laiku grąžinti pinigus, paskolas. Nuėję į tinklapį galite pats blaiviomis akimis įvertinti ar paskola jums bus suteikta. Visi faktai laikomi remiantis teisės aktais, tad netikslios informacijos rasti nepavyks. Visgi, jei netikite – pabandykite. Neturėdami jokių nusiskundimų turėsite galimybę gauti norimą paskolą. Geriau grąžinkite ją laiku ir prireikus naujos visada galėsite kreiptis į kredito įmones.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top