Greitieji kreditai internetu pensininkams

Dažnai prireikus pinigų nežinome kur kreiptis. Nepriklausomai nuo amžiaus ar finansinės ir socialinės padėties galime susidurti su sunkumais, nuo kurių nėra apsaugas nei vienas. Kreditą galima gauti pačiais įvairiausiais būdais, tarp kurių įskaičiuojamas ir ėjimas į spaudos kioskus, ir paprasčiausias SMS žinutės išsiuntimas su prašymu. Tačiau pačiu populiariausiu išlieka greitieji kreditai internetu, kadangi bet kuriuo atveju reikės užsiregistruoti įmonės svetainėje, tad patogiausia iškart teikti paraišką. Tai, jog kreditas neprieinamas nepilnamečiams žino visi. Juk nedirbantys asmenys nekelia didelio pasitikėjimo dėl pačio grąžinimo. Sakoma, kuo vyresnis tuo protingesnis, tad gerai įvertins savo finansinę situaciją ir gebės laiku grąžinti pasiimtą paskolą. Nepaisant to, ne visi pensijinio amžiaus asmenys turi teisę į greitąjį kreditą ir visiškai nesvarbu, kokiu būtų jį ruošiatės imti. Šiuolaikiniai seneliai puikiai geba naudotis internetu ir susirinkę visą reikalingą informaciją ir įvertinę savo padėtį gali prašyti paskolos.

Amžius – riba?

Didžioji dalis greitojo kredito įmonių siūlo pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis ir pensijinio amžiaus asmenims. Tiesa, beveik kiekviena nustato tam tikrą amžiaus cenzą, kurio neatitikus negalėsite pretenduoti. Kiekviena kredito įmonė siūlo skirtingą amžiaus maksimumą, tad pirmiausia vyresnis žmogus turi ieškoti ne pagal tai, kokios palūkanos teikiamos, o atkreipti dėmesį ar apskritai kreditas jam bus suteiktas. Jei amžius yra tinkamas, tereikia įprastu būdų pateikti paraišką. Toliau įvertinama paskolos gavimo galimybė lygiai taip pat, kaip ir kitiems asmenims: žiūrima į jūsų finansinius įsipareigojimus, paskolų istoriją, galiausiai į pensijos dydį, kadangi nedirbate.

Būti pensininku – privalumas?

Yra tokių greitojo kredito įmonių, kurios paskolas teikia būtent tik nuo tam tikro amžiaus. Ribos yra labai įvairios, tad telieka pasirinkti labiausiai jums tinkantį variantą: nuo 60, 65 ar 75 metų amžiaus. Atitinkamai, kuriuo kreditu pasinaudosite jums bus teikiamos skirtingo dydžio palūkanos ir kitoks grąžinimo laikotarpis. Viskas remiasi į jūsų pajamas. Yra žmonių, kurie yra pensininkai, ir, pavyzdžiui, užsiima individualia veikla. Tuomet ir paskolos dydžio sumą yra didesnė ir grąžinimo laikotarpis yra koreguojamas. Dauguma atsižvelgia bent jau į gaunamos pensijos dydį, tačiau yra tokių, kurios ignoruoja net ir tokią informaciją, kaip pavyzdžiui SMScredit. Paprasčiausiai reikia ieškotis labiausiai jūsų amžių ir finansus atitinkančius reikalavimus. Duodami kreditai priklauso nuo paskolos davėjo.

Sąlygos, kaip ir visiems

Šauniausia tai, jog ir įprastomis sąlygomis ir asmenims, kurie jau gauna pensiją, dažnai pirmasis kreditas yra išduodamas nemokamai. Greitieji kreditai internetu taip bando pasiūlyti klientams jų siūlomas paslaugas. Tačiau ji imsite antrąjį, o vėliau trečiąjį – palūkanos tikrai bus, tad turėsite grąžinti skolą su procentais. Jei manote, kad ateityje gali tekti vėl pasinaudoti skolinimosi galimybe, tuomet iškart įvertinkite, kokie procentai jūsų lauks ateityje. Nerekomenduojama kaskart pirmąjį kreditą imti iš skirtingų firmų, kadangi tapęs lojaliu klientu ilgainiui jūs turėsite kur kas daugiau pasiūlymų ir mažesnių procentų galimybes.

Greitojo kredito įmonės suteikia galimybė skolintis beveik kiekvienam (išskyrus nepilnamečius asmenis), tad jei prireikia tokios paskolos – pagalbos ranka jums bus ištiesta. Venkite skolintis iš pažįstamu, nes dažnai pinigų negrąžinimas priveda prie pykčių. Nors senatvėje vaikai ir anūkai turėtų prižiūrėti senelius, tačiau kai kuriems pensininkams tenka pasirūpinti pačiais savimi. Tegul pinigų trūkumas nekelia papildomo galvos skausmo ir padeda mėgautis gyvenimu, kuris skirtas būtent tik pačiam žmogui.

Skolinkitės atsakingai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top