Greitasis kreditas prieinamas ir bedarbiams

Greitasis kreditas labai populiari paslauga tiems, kurie nežino kur kreiptis, kuomet prireikia pinigų. Daugelis suvokia, jog tokio tipo kreditą gauti pavyks tik tokiu atveju, jei esate dirbantis asmuo. Logiška, įmonė nori būti tikra, kad esate finansiškai stabilus ir pajėgsite grąžinti pasiskolintą sumą. Tačiau pasidomėjus plačiau galima rasti informacijos apie kreditą, kuriuo taip gali naudotis nedirbantys asmenys. Nors tokių galimybių nėra daug, visgi, apskritai tai egzistuoja. Dabar šiek tiek plačiau, kokiais žingsniais galime nukeliauti iki kredito asmenims, kurie oficialiai nedirba.

Nedirbate? Turite gerai įvertinamų daiktų?

Paprastai kredito įmonės nereikalauja jokio užstato ar laiduotojo, kadangi pasitiki kliento finansine būkle ir galimybe grąžinti pinigus. Visgi, yra keletas firmų, kurios siūlo užstatyti, kokį nors nuosavą daiktą, kuris negrąžinimo atveju bus pasisavinamas įmonės. Turbūt yra tekę matyti variantų, jog populiaru ant kortos pastatyti savo automobilį. Svarbiausia, jog turite mažiausiai mėnesį būti oficialus transporto priemonės savininkas. Kiekviena kredito įmonė teikia skirtingus grąžinimo procentus ir dažniausiai atsižvelgiant į pačią transporto priemonę paskiria galimą paskolos sumą.

Išskirtiniai atvejai gan dažni

Kartais kredito įmonės suteikia paskolą asmenims net neprašydami užstato. Tačiau paprastai jis yra skiriamas ypač išskirtiniais atvejais: staiga netekus darbo ar atsitikus nelaimei. Turbūt tai daugiausia remiasi į pačios firmos atsidavimą savo darbui ir siekį pagerinti žmonių gyvenimą. Žinoma, įmonė būtinai pasidomės jūsų mokėjimo istoriją ir esamus įsipareigojimus. Jei iki šiol mokesčiai buvo tvarkomi taisyklingai, tuomet problemų kilti neturėtų ir paskola greitai turėtų atsirasti jūsų rankose. Dažnai klysta studentai, manydami jog kreditas prieinamas ir jiems. Niekada iki tol nedirbę pastovaus darbo asmenys tikrai negaus paskolos. Apskritai, esant sunkiai gyvenimo akimirkai įvertinkite ar pajėgsite grąžinti pasiskolintą sumą. Juk dažniausiai palūkanos būna labai didelės, o grąžinimo terminas taikomas kiekvienam. Jei nedirbate ir norite sužinoti ar tokia paslauga bus suteikta, pasikonsultuokite su vadybininku iš norimos paskolą gauti įmonės. Jis atsakys į visus jums rūpimus klausimus, o pasisekimo atveju gausite norimą pinigų sumą. Na, gal ne tokią didelę, kokios troškote, tačiau nedirbant ją apskritai gauti yra didelė malonė iš tokių paslaugas teikiančių įmonių.

Dar keletas variantų…

Yra dar viena galimybė, iki kurios kelias yra skinamasis dar sunkiau, nei prieš tai minėtame atvejyje. Nedirbantys asmenys gali skolinti iš komercinio banko su valstybės teikiama paskola. Tai tam tikra prasme valstybės parama, kuri organizuoja paramą sunkiai besiverčiantiems asmenims su tam tikromis subsidijomis. Siūloma suma įprasta dažniausiai artima galimam kreditui – net iki kelių tūkstančių litų. Galbūt šis kreditas nėra toks greitas, tačiau apskritai tokia galimybė egzistuoja. Tiesa, dažniausiai yra daug norinčių, tad kol pasieksite savo eilę, galbūt jums paskolos apskritai nebereikės. Šį kreditą būtų galima pavadinti lėtuoju…

Dažniausiai bedarbiui teikiamas greitasis kreditas taip pat kandžiojasi didesnėmis palūkanomis. Tai juokinga situacija, kadangi darbo neturinčiam asmeniui ir taip yra sunku, o jį saiksto dar griežtesni reikalavimai, pliusas tas, kad tokia galimybė apskritai egzistuoja. Dažniausiai pirma paskola dirbantiems asmenis būna nemokama. Štai jei nedirbate, tuomet dažniausiai teks mokėti procentus ir už pirmą paskolą. Nors yra keletas įmonių, kurios leidžia to išvengti. Geriausia skambinti į konkrečią įmonę ir domėtis žodžiu. Grąžinimo terminas taip pat pratęsiamas, kaip ir įprastu skolinimosi atveju. Ir, žinoma, jis taip pat yra apmokestinamas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top